#

OKANLA SOSYALİTE

 

Herkese merhaba.

Kahramanmaraş'ın kendi halinde bir ailesinin kendi halinde olmayan ilk çocuğuyum. Birbirinden ilginç hikayelerle dolu çocukluk geçirdim Kahramanmaraş'ın Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarında. Yaşım geldiğinde her çocuk gibi ben de okul yolunu tutmaya başladım ve sanırım bitmesi tam bir hayal olan eğitim hayatım başladı. İlk ve orta okul dönemim gayet başarılı geçti. Sonrasında yine Kahramanmaraş'ta olan ve şehrin en başarılılarından sayılan bir Anadolu Lisesi yılları başladı. Başarı açısından düşününce lise öncesi eğitim hayatım nispet edercesine aklıma gelmeye başlar. Değişmeyen bir şey vardı o da haylazlık. Şimdilerde üniversite sıralarındayım ve çocukluğumdan bu yana değişmeyen tek şey bu diyebilirim. Bu özellik de yolumu Radyo Fresh'e kadar getirdi.

2013'ün Kasım ayıydı. Radyoda Fresh Akademi'nin başladığına ve adaylarını beklediğine dair bir spot, tüm hayat düzenimi baştan aşağı değiştireceğini haykırıyordu adeta. Çocukluk hayallerimin gerçekleşmesinin, dualarımın kabul olmasının önünde hiçbir şey kalmamıştı. Gelip başvuru yaptığımda yıllar boyunca sürecek dostluğun ve kurulacak ailenin tohumlarının atıldığını tahmin bile etmezken şimdi büyük Radyo Fresh ailesinin yılları devirmiş bir ferdiyim. 

21 Aralık 2013'te 6 ay sürecek İstek Saati ismiyle başlayan yayın hayatım, Seyir Defteri olarak devam etti. Şimdilerde Sosyalite ismiyle hafta içi her gün sabah 7'den 9'a kadar kulak misafirinizim. Yayın saatlerimizde kimselere söz vermeyin, buluşalım.

Saygılarımla... 

Okan

HAFTA İÇİ HERGÜN :07,00-09:00 ARASİ SİZLERLE