#
#

Kıraç

Son single çalışması "Son Nefes"in ardından yeni şarkısının hazırlıklarına başlayan başarılı sanatçı, dizi müzikleri ve konserlerine devam ediyor. Kıraç, "İki Yalancı" ve TMC Film Yapım'ın yeni dizisi "Meryem"in müziklerini hazırlarken, konserleriyle Türkiye'nin dört bir yanında hayranlarıyla buluşuyor!

Yaptığı dizi müzikleriyle, en az şarkıları kadar konuşulan Kıraç, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin'in rol aldığı "İki Yalancı" dizisi için çaldığı Cahit Berkay'ın "Dila Hatun" bestesini, Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Müziklerine imza attığı; başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Serenay Aktaş ve Bestemsu Özdemir'in rol aldığı "Meryem" dizisi ise önümüzdeki günlerde başlayacak.

Kıraç, Antalya, Sivas ve Edirne'nin ardından, 29 Temmuz'da Mersin Anamur, 5 Ağustos'ta KKTC, 13 Ağustos'ta Kırklareli Vize, 27 Ağustos'ta Kırklareli Pınarhisar ve Eylül ayında Denizli Çivril'de vereceği konserler ve çok konuşulan sahne performansıyla müzikseverlerle buluşacak.